февраль, 2021 ел
сишәмбе

Александр Груничев, район башкарма комитеты җитәкчесе Ильяс Ганиев белән берлектә, гражданнарны кабул иттеләр, шулай ук «Зеленодольск җылылык челтәрләре» предприятиесендә булдылар, анда эшлекле киңәшмә үткәрделәр.

Тэги: Очрашу

Тэги: Очрашу

ноябрь, 2020 ел
якшәмбе

Ярышларны «Исток» яшьләр клублары берләшмәсе оештырды. Слетта шәһәр һәм район мәктәпләренең 22 командасы катнашты.

июль, 2019 ел
якшәмбе

Яшел Үзән хат ташучысы Наталья Козлова Россия Почтасы һөнәри осталык конкурсында җиңүче булды.

июнь, 2019 ел
чәршәмбе

Комитет рәисе Иван Гущин Яшел Үзән муниципаль районы башлыгы Александр Тыгин белән бергә Энгельс урамындагы 8 күпфатирлы торак йортта капиталь ремонт үткәрүне тикшерде. Барлык төзелеш эшләре 2019 ел ахырына тәмамлау планлаштырыла.